درباره مبلمان نواکی

درباره مبل نواکی

كارخانه مبلمان نواكي در شهرک صنعتی سیاهسنگ واقع درکیلومتر 15 جاده آبعلي و در محیطی به مساحت  3000 مترمربع در حال فعالیت است. این واحد صنعتی با قریب به ربع قرن تجربه مفید ، در سال  1376 فعاليت خود را با نام تجاري مبلمان لارج آغاز نمود و در سال 1393 نام خود را به مبلمان نواكي (به معناي نيكويي) كه نامي اصيل در زبان پارسي است، تغييرداد.

اين شركت ساخت انواع مبلمان راحتي و تخت خوابشو را در دستور کار خود قرارداده است . مجموعه نواكي در راستاي خدمات صادقانه خود با تکیه بر تلاش پرسنل و مدیریت توانمند خود و با بهره گيري از تجربيات مديرتوليد مجموعه كه ازكشور تركيه استخدام گرديده است، با ارتقاء سطح مدیریت کیفیت ، موفق به اخذ گواهينامه هاي iso10002 درخصوص نظام رسيدگي و پيگيري خدمات پس از فروش و iso9001 در سيستم مديريت كيفيت شده است. دستیابی به این مهم نشان از نزدیک شدن این گروه صنعتی به اهداف تعریف شده خود دارد.

خط توليد  محصولات شامل واحد نجاري، واحد رنگكاري ، واحد خياطي، واحد رويه كوبي می باشد که در جهت پیاده سازی روشهای نوین تولید در محصولات کارخانه تلاش می کنند.

مبلمان نواكي درراستاي ارج نهادن به توليد داخلي و رسيدن به كيفيت جهاني علاوه بر نيروي خلاق و جوان ايراني در كادر اداري و كارگاهي خود اقدام به استخدام مدير توليد زبده از كشور تركيه نموده است.

اين واحد صنعتي همچنين مجهز به دستگاه هاي پيشرفته و به روز در صنعت مبلمان مي باشد،  گروه مبلمان نواكي با توجه نياز مشتري محصولات خود را به مدت 2 سال گارانتي و پنج سال خدمات پس از فروش ارايه مي نمايد.

مديريت نواكي براي پيشرفت در صنعت مبلمان جلساتي برپا ميكنند تا باهمفكري سرپرستان با تجربه مجموعه به اوج پيشرفت خود برسند و به هدف نهايي نزديك ترشوند.

بي ترديد مهم ترين هدف مبلمان نواكي جلب اطمينان و رضايت مشتري ميباشد.در همين راستا و به منظور پيشرفت در بازار هاي داخلي و رفع نياز هاي مشتري، تلاش جهت شناخت تكنولو‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژي ها، محصولات جديد و پياده سازي آنها در توليدات اين واحد صنعتي سر لوحه اقدامات 21 ساله مبلمان نواكي قرار گرفته است.